GİZLİLİK POLİTİKASI

Biz, Şerifali Mah. Barbaros Cad. Beyit Sok. No.17-19 İç Kapı No:3 Y.Dudullu – Ümraniye / İstanbul adresinde yer alan Assistcam Asistans ve Destek Hizmetleri Ltd.ŞTİ. (“ASSİSTCAM”) olarak, kişisel verilerinizi ne amaçlarla işleyeceğimizi size anlatmak için bu Gizlilik Politikası’nı hazırladık.

HANGİ KİŞİSEL VERİLERİNİZİ İŞLİYORUZ?

Tarafımızca, bizimle paylaşmanız veya gerekli olması halinde, işlemeye konu kişisel verileriniz aşağıdaki gibidir:

Kimlik Verisi

Web sayfamızdaki iletişim formunu doldurduğunuzda size ulaşabilmek için adınızı ve soyadınızı talep ediyoruz ve kaydediyoruz. Sigorta dosyaları için yapılan görüntülü görüşmelerde, sigorta dosyalarında işlenmesi zorunlu bilgiler olan adınızı, soyadınızı, doğum tarihiniz, kimlik numaranızı, sürücü belgesi numaranızı kaydediyoruz.

İletişim Verisi

Sizinle iletişim kurabilmek amacıyla iletişim formunda e-posta adresini talep ediyoruz ve kaydediyoruz. Sigorta dosyaları için yapılan görüntülü görüşmelerde, sigorta dosyalarında işlenmesi zorunlu bilgiler olan telefon numaranızı ve e-posta adresinizi kaydediyoruz.

 İnternet Trafiği Verisi

5651 sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun ve ilgili mevzuatı çerçevesinde yükümlü olduğumuz için web sitemize giriş yaptığınız bilgisayarın IP numarasını saklamaktayız.

 KİŞİSEL VERİLERİNİZİ NE ŞEKİLDE VE HANGİ SEBEPLERLE TOPLUYORUZ?

 KİŞİSEL VERİLERİNİZİ HANGİ AMAÇLARLA İŞLİYORUZ?

 KİŞİSEL VERİLERİNİZİN YURT İÇİNDEKİ VEYA YURT DIŞINDAKİ ÜÇÜNCÜ KİŞİLERLE PAYLAŞILMASI

5651 sayılı Kanun çerçevesinde saklamakla yükümlü olduğumuz IP bilgileri, yetkili kurum ve kuruluşlar tarafından usulüne uygun talep edildiğinde bu kurum ve kuruluşlarla paylaşılabilir.

 HAKLARINIZ

KVKK’nın 11. maddesi gereği bize şahsen, kimliğinizi ispat etmeniz kaydıyla, kişisel verileriniz ile ilgili;

Başvurunuzda yer alan talepleriniz, talebin niteliğine göre en geç otuz gün içinde ücretsiz olarak sonuçlandırılacaktır. Ancak, işlemin Şirket için ayrıca bir maliyeti gerektirmesi hâlinde, Kişisel Verileri Koruma Kurulu tarafından Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Tebliğ’de belirlenen tarifedeki ücret alınabilir.

Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili hususlarda başvurunuzu Şirketin internet adresinde bulunan başvuru formunu doldurarak veya Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Tebliğ’in 5. maddesinde şartlara uymak kaydıyla aşağıdaki şekillerde yapabilirsiniz:

Şirket tarafından talebinizin niteliğine ve başvuru yönteminize göre Şirket tarafından başvurunun size ait olup olmadığının belirlenmesi ve böylece haklarınızı koruyabilmek amacıyla ek doğrulamalar (kayıtlı telefonunuza mesaj gönderilmesi, aranmanız gibi) isteyebiliriz. Örneğin Şirkette kayıtlı olan e-posta adresiniz aracılığıyla başvuru yapmanız halinde Şirkette kayıtlı başka bir iletişim yöntemini kullanarak size ulaşabilir ve başvurunun size ait olup olmadığının teyidini isteyebiliriz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

E-posta: business@assitcam.com.tr

KEP adresi: cdmotive@hs03.kep.tr

İletişim Formu:  Başvuru Formunu indirmek için tıklayınız.

Mersis No: 326028007700016

Adres: Şerifali Mah. Barbaros Cad. Beyit Sok. No.17-19 İç Kapı No:3 Y.Dudullu-Ümraniye/İSTANBUL